Маша і Ведмідь українською мовою всі серії підряд

Яскраві і барвисті історії про пустунки Машу і Ведмедя із задоволенням дивляться не тільки діти, а й дорослі.

Ведмідь - колишній цирковий артист. Він втомився працювати і відправився на заслужений відпочинок, оселившись в невеликому лісовому будиночку. Його життя протікало спокійно, він займався бджолами, посадив город, ловив рибу. Але одного разу до нього в гості завітала мила, на перший погляд, дівчинка Маша. Як виявилося пізніше, кожен візит Маші до свого лісового одному, перетворювався для Ведмедя на справжній кошмар...

Дівчинка пустунка зводила з розуму Ведмедя своїми вчинками. Але, не дивлячись на це, Маша так полюбилася всім діткам, що вони постійно повторюють її найвідоміші фрази, типу «Кашу! Кашу! »,« Вкуснувато, але замало! »,« Зараз мене погодують, зараз я буду їсти! ». А веселі пісеньки про Новий рік і сліди небачених звірів звучать навіть на святах у дитячих садках.

В основи мультсеріалу були закладені ідеї правильного морального виховання дітей. Дивіться без зупинки всі серії підряд українською мовою.

Дивіться мультик "Маша та Ведмідь" всі серії підряд на українській мові без перерви онлайн та цілком безкоштовно на нашому сайті. Відео доступне як російською мовою, так і українською мовою в хорошій якості без реєстрації та смс.